Nasza historia


Firma Impact powstała w 1997 r. W ciągu wielu lat naszej działalności specjalizowaliśmy się głównie w instalacjach niskoprądowych (w zakresie sieci teletechnicznych oraz elektrycznych). Poszerzając zakres działania obok naświetli dachowych w naszej ofercie pojawiły się klapy dymowe czyli systemy oddymiania, ppoż. oraz dźwiękowe systemy ostrzegania (DSO).
W 2008 r. nasza firma przekształciła się w spółkę jawną i zmieniła swoją dotychczasową nazwę na: IMPACT- SYSTEM M. Pawlik Sp. J. Ukształtowała się również nasza specjalizacja związana z systemami oddymiania i przewietrzania. W ponad dwudziestoletnim doświadczeniu realizowaliśmy projekty na różnych obiektach, dla wielu wymagających klientów, co przyczyniło się do wyspecjalizowania się naszej firmy w konkretnej palecie usług z zakresu montażu i instalacji systemów oddymiania oraz przewietrzania, a także montażu klap dymowych i pasm świetlnych. Obecnie nasza działalność skupia się głównie na instalacji klap dymowych i systemów przewietrzania, przeglądach oraz serwisach.
Nasza siedziba znajduje się w Katowicach, jednakże obsługujemy całą Polskę - w zależności od lokalizacji obiektów i potrzeb naszych klientów.